מאי חגים ומועדים בברצלונה

מאי - חגים ואירועים בברצלונה

Día del Trabajo - יום הפועלים

1/5
יום העובד  יום העובד הבינלאומי, יום חג לאומי. בברצלונה האנרכיסטית נערכות לא מעט הפגנות הכוללות מעשי ונדליזם. מומלץ לצאת מהעיר (לסיורים מחוץ לעיר שלנו לחצו פה). חודש מאי אמנם  "עני" בחגים אך שופע מסיבות שכונתיות – Fiesta Mayor, לחצו על הלינק  ותוכלו למצוא מידע נוסף או פשוט כנסו לאחת מקבוצות הווטסאפ שלנו למידע בזמן אמת.

וכמו שאתם יודעים בכל חודש נוהגים להופיע המגדלים האנושיים – על המגדלים האנושיים של קטאלוניה כבר שמעתם? כאן בקטאלוניה ישנה מסורת חגיגית בה אנשים שקוראים להם קאסטלרס בונים מגדלים אחד על הכתפיים של השני. למידע על פעילות המגדלים לחצו פה.

Pascua de Granda /Pentecostés

20/5
פנטקוסט בעברית, חג נוצרי שנחגג חמישים ימים לאחר חג הפסחא ומציין את ירידת רוח הקודש על  השליחים של ישוע הנצרתי (מתקשר לחג השבועות ביהדות) אירוע שעל פי המסורת התקיים בחדר הסעודה האחרונה, שם חיכו השליחים והתלמידים (120 במספר, 10 פעמים 12) להגשמת הנבואה, שאכן התגשמה. ישו שלח את רוח הקודש שירדה בצורת לשונות אש ובכך ייסד את הכנסייה, הרגע שבו שליחיו מתחילים להפיץ את תורתו, הפנטקוסט מסיים את חג הפסחא. שימו לב השנה 2024 החג בסוף מאי. (בדרך כלל הוא ביוני).

חשוב לדעת טרוולונה מפרסמת כל חודש את הבלוג החודשי ובו אנחנו מדווחים על כל האירועים המשתנים חודש בחודשו. לכן לחצו על הכפתור – לעוד טיפים והמלצות וגלו מה עוד מתרחש בעיר בתאריכים שלכם בעיר!

*בדרך כלל נחגג ביוני, השנה יוצא החג בסוף חודש מאי.

פרימוורה סאונד

תאריך: 29-31/5 – 2/6
המהדורה הראשונה שלו הייתה ב 2001 ומאז הוא רק גדל וגדל, היום הוא נערך בפארק הפורום, באזור שכונת דיאגונל מאר, מרחק של 15 דקות בערך ממרכז העיר.

פסטיבל זה מביא בכל שנה רשימה מכובדת של מוזיקאים, להקות ויוצרים.
הוא בהחלט אחד הטובים שיש. חוץ ממזג האוויר נפלא המוזיקה טובה וישנם עשרות דוכני אוכל נהדרים!
לפרטים נוספים לחצו פה.

אז מתי אתם מגיעים ?

רוצים להישאר בעניינים?

הרשמו לניולזטר שלנו ותהיו הראשונים לדעת
    טופס הזמנת הסעה משדה התעופה למלון

    כל השדות חובה ! למלא באנגלית      **לאחר האישור ישלח מייל אישור הזמנה ותשלום מקדמה לפי מס' האנשים