אירועים בברצלונה – רשימת החגים והמועדים

חגים ואירועים בברצלונה – יש לי יום יום חג לחגוג את החיים

בברצלונה (ובספרד כולה) נדמה כאילו שכשאלוהים חילק את החגים והמועדים, הספרדים עמדו ראשונים בתור (וכשהוא חילק חריצות הם בדיוק נכנסו לבר השכונתי לבירה). מה אני אגיד לכם יש כאן כל כך הרבה חגים שזה באמת מרשים. אם נחבר את החגים שלנו ושלהם, בואו נגיד שנשארו לי מעט מאוד ימי חול בלוח השנה. הכנו לכם בלוג מרשים מחולק לפי חודשים ובו רשימה מרשימה של אירועים בברצלונה – ביניהם חגים, פסטיבלים ואירועים שונים.

במרכז תורתו של הספרדי המצוי עומד המשפט "אני עובד בשביל לחיות, לא חי בשביל לעבוד" לא שהם לא עובדים, הם כן אבל העבודה אף פעם לא תבוא על חשבון משהו אחר..

ובכל הקשור לתרבות האוכל, אני יכולה לספר שלא פעם התארחתי בארוחת הצהרים של יום ראשון שהחלה בשעה שתיים והסתיימה בשבע, כאילו מושג הזמן לא קיים ואגב ארוחה, כל ארוחה מלווה ביין, בירה, קאווה ועוד מגוון משקאות.

בספרד החגים מחולקים כך:
חגים שחוגגים בכל המדינה – Festivo nacional, ישנם חגים הנערכים רק בקהילה אוטונומית מסויימת – Festivo autonómico, ישנם חגים עירוניים הנערכים רק בעיר מסוימת – Festivo local. ישנם חגים אשר תבחינו בהם ויש כאלו שלא, ישנם חגים שבהם פתוחות החנויות וכאלה שהן סגורות ועוד ועוד…

מה לעשות, כנראה הקלישאה על כך שהספרדים הם אנשים שאוהבים את החיים הטובים היא נכונה!!! אז נכון בהתחלה הגישה המקומית גרמה לי לפעמים לרצות לתלוש שערה שערה מהראש.היום אני יודעת שאנחנו "משוגעים" ולא הם! ולנו רק נשאר ללמוד מאורח הרוח ואהבת החיים שלהם. ובסופו של יום אי אפשר לא להתאהב  בהם וככל שעובר הזמן מבינים כמה נכונה הגישה שלהם לחיים.

אז קחו נשימה עמוקה אנחנו מתחילים…

אז מתי אתם מגיעים ?

רוצים להישאר בעניינים?

הרשמו לניולזטר שלנו ותהיו הראשונים לדעת
    טופס הזמנת הסעה משדה התעופה למלון

    כל השדות חובה ! למלא באנגלית      **לאחר האישור ישלח מייל אישור הזמנה ותשלום מקדמה לפי מס' האנשים