אפריל בברצלונה

שוב הגיע החלק האהוב עליי בחודש, הרגע שבו אני יכולה לכתוב לכם את ההמלצות הרותחות שלי לחודש הקרוב! ואיזה חודש מהמם יש לפנינו! 

דבר ראשון אנחנו בפתיחתה של עונת האביב, מזג האוויר מתחיל להתחמם והימים נהיים ארוכים יותר משמע אפשר לשבת יותר זמן באיזה טרסה של בר חמוד (ככה קוראים פה לחלק של הישיבה בחוץ) ולשתות בירה קרירה וצוננת. החיים בברצלונה הם הכי יפים כשיש כמה שיותר שמש לנצל! טוב אבל מעבר לבירות צוננות וימים ארוכים, חודש אפריל הוא ממש חשוב וקרוב לליבי וזה בגלל שאני הדרקונית קיבלתי את ההשראה לקיומי מהסיפור הקסום של יום האהבה הקטלני. הסיפור של ג'ורדי ג'ורדליש הקדוש הוא סיפור מהאגדות ויום האהבה הוא בהחלט מהאירועים השנתיים השווים בברצלונה ואני מספרת לכם הכל בבלוג שלי.

אבל אל תדאגו יש עוד מלא דברים לעשות, לרקוד פלמנקו ביריד אפריל של סביליה, לשתות בירה גרמנית בפסטיבל הבירה השנתי, לצפות בטניס, מלא תערוכות ומסיבות והעיר הזאת לא מפסיקה לעולם! 

וואו אני מתרגשת אז בואו נתחיל?

 

חגים ומועדים חשובים

 1. ימי הפסחא בברצלונה – 24 במרץ עד ה-1 באפריל
 2. Sant Jordi חג ג'ורדי הקדוש יום האהבה הקטלני – 23 באפריל
 3.  La Feria de Abril יריד אפריל של ברצלונה – 21 עד ה-30 באפריל
 4. Fiesta Major של הסגרדה פמיליה – 19 עד ה- 28 באפריל
 5. 600 שנים לענקים של קטלוניה – 28 באפריל
 6. מגדלים אנושיים לחודש אפריל ­– 6, 14, 20 ו 28 באפריל

 

אוכל, אוכל ועוד אוכל

 1. שוק פאלו אלטו – 6 ו-7 באפריל
 2. Dining in the dark חוויה קולינארית בחושך – 24 באפריל
 3. Biergarten 2024 פסטיבל הבירה הגרמני – 26 באפריל עד ה- 5 במאי

 

תרבות ופנאי

 1. Barcelona Open Banc Sabadell- 71st Trofeu Conde de Godó טורניר הטניס השנתי – 13 עד ה-21 באפריל
 2. שבוע אופנת הכלות של ברצלונה – 17 עד ה-21 באפריל
 3. OFFF ברצלונה – 4 עד ה-6 באפריל
 4. D’A פסטיבל סרטים – 4 עד ה-14 באפריל
 5. מסיבת האירוויזיון של ברצלונה – 6 באפריל
 6. תערוכת דיגיטל מצריים: תות ענח' אמון – החל מה-15 בספטמבר
 7. תערוכה דיגיטלית של האמן הספרדי Sorella – מה 27 בפברואר עד ה 10 במאי
 8. הופעה של ג'ייסון דרולו – 2 באפריל
 9. הופעה של אנדראה בוצ'לי – 30 באפריל וה-1 במאי
 10.  סירק דה סוליי – עד ה-14 באפריל
 11. Barcelona Districte Coltural – עד ה 27 באפריל
 12. תערוכת הארי פוטר – עד ה-7 באפריל
 13.  תערוכת טים ברטון – עד ה-16 ביוני
 14.  מוזיקה לאור נרות – 5, 6 ו- 13 באפריל
 15.  Soundit ברצלונה – 6 וה- 20 באפריל
 16.  לילות קסומים על גג קאסה באטיו – לאורך כל החודש

חג הפסחא Semana Santa

חג הפסחא, או בשמה המקומי השבוע הקדוש, האמת שכבר התקיים בשבוע האחרון של מרץ. אז למה אני מציינת אותו פה בבלוג של אפריל? בגלל מונה! 

יום שני של פסחא – lunes de pascua – נופל השנה על ה-1 באפריל. היום הזה נקרא כאן "לה מונה" ובו אוכלים הקטלנים יחד בחיק המשפחה עוגה מסורתית עם שוקולד וביצה קשה או ביצה משוקולד (לכל קהילה אוטונומית יש את הגרסה שלה). למה ביצה?

הרבה לפני הרומאים היה זה סמל לפריון. בתקופת הרומאים הייתה נאכלת הביצה מבושלת בתקופת האביב, אך בנצרות היא מסמלת התחדשות כשם שישוע הנצרתי קם לתחייה.

אז איך זה משפיע עלינו ועליכם המטיילים? חלק מהחנויות יהיו סגורות אז קחו לתשומת לבכם. המוזאונים לעומת זאת נשארים פתוחים ואנחנו כמובן נמשיך לצאת לסיורים!

Sant Jordi יום האהבה הקטלני

א-ה-ב-ה פתאום היא מתפרצת! אין כמו האהבה, וכאן בקטאלוניה חוגגים אותה בצורה הכי מיוחדת שרק אפשר. כל העיר מקושטת בדוכני ורדים אדומים ודוכני ספרים, ביניהם מתהלכים זוגות וקונים לאהוביהם ורד או ספר. זהו היום שבו הגברים מביאים ורד אדום לנשים האהובות בחייהם והנשים מביאות לגברים ספר. אתם יודעים, כדי שהגברים לא ירגישו מקופחים חלילה וגם כדי שילמדו משהו מועיל! 

למה ורד בעצם ומי זה ג'ורדי? בואו נתחיל בסיפור, כי כל דבר מתחיל בסיפור טוב. לפני שנים רבות ג'ורדי הקדוש נלחם בדרקון יורק אש הציל את הנסיכה ומהדם של הדרקון גדל שיח ורדים אדומים. יום האהבה הקטלני נקרא יום ג'ורדי הקדוש ועל פי המסורת ביום החג, הגבר נותן ורד אדום לאישה האהובה שלו. ככל שהזר שהאישה אוספת גדול יותר, ככה היא אהובה יותר! 

ולמה ספר לגברים? טוב זה לא בדיוק כדי שילמדו משהו, במקרה זהו גם יום הספר הבינלאומי וככה נוצרה לה המסורת.

אל תפספסו את קאסה באטיו, אחד מהבתים היותר מרהיבים של גאודי שנבנה בהשראת האגדה ויהיה מקושט כולו בורדים אדומים! 

La Feria de Abril יריד אפריל של ברצלונה

La Feria de Abril הוא הפסטיבל והיריד השנתי הלאומי של סביליה כבר למעלה מ 170 שנה. רגע מה? סביליה? שמעתם נכון ולא, לא התבלבלנו במיקום הגיאוגרפי. אולי חלקכם לא יודעים אבל לפני שנים רבות הרבה משפחות מאנדלוסיה שבדרום ספרד היגרו צפונה והתמקמו כאן בברצלונה, העיר המתפתחת. עם השנים חלק מהדרומיים התחתנו עם הצפוניים ויצרו מן סוג חדש של משפחות. קצת כמו כור ההיתוך שיש לנו בארץ לא? אבל למרות שבאופן כלשהו אנשי הדרום הפכו כבר למקומיים מן המניין, יש דברים שאי אפשר להשאיר מאחור. התרבות! כך נוצר יריד אפריל גם כאן אצלנו בברצלונה לפני 50 שנה. מה יש ביריד? מה אין! הרבה מוזיקת פלמנקו, הרבה אוכל ואלכוהול, נשים לבושות בגדי פלמנקו מסורתיים רוקדים כולם יחד עד השעות הקטנות של הבוקר במשך שבוע שלם! אפילו גלגל ענק יש כדי שגם הקטקטנים יהנו ולא ישארו מאחור. אז אם בא לכם לקפוץ קצת לסיבילה ולספוג את החום הדרומי, תקחו מטרו לקצה העיר לכיוון הים והופ אתם שם! היריד יתקיים בParc del Forum.

לאתר עם מידע נוסף לחצו פה

Fiesta Major של הסגרדה פמיליה

אוקיי אז את המילה פיאסטה אנחנו מכירים כולם וברור לנו שזה משהו חיובי שהולך לקרות נכון? אז מה היא בעצם Fiesta Major או בתרגומה לעברית החגיגה הגדולה? זוהי המסיבה של השכונה. לכל שכונה בעיר ברצלונה יש שבוע של חגיגות שבהן תושבי השכונה מארגנים מסיבה לכבוד המקום שבו הם גרים. אז החודש המסיבה תתקיים לכבוד השכונה סביב הסגרדה פמיליה. מה המסיבה הזו כוללות אתם שואלים? מלא דוכנים, אוכל, פעילויות לילדים, מופע הענקים בריקודים המסורתיים, מגדלים אנושיים וכמובן דרקונים יורקי אש ששורפים את כל מי שבא קרוב (כן כן אני לא צוחקת). המסיבות מתקיימות לאורך שבוע שלם ונופלות בין היתר על יום האהבה הקטלני! 

לאתר עם מידע נוסף לחצו פה

600 שנים לענקים של ברצלונה

לאלו מביניכם שחדשים לענקים של ברצלונה, הם חלק מהמוסרת והתרבות הקטלנית כבר מאות שנים, 600 שנים בשנת 2024 ליתר דיוק. הענקים, או הgigants, הן בובות ענק ישובות על כתפיים של אנשים שמתהלכים עם הבובות ברחבי העיר בתנועות ריקוד מסורתיות לכבוד אירועים וחגים לאומיים ודתיים. 

שנת 2024 זו היא שנת מפתח עבור חובבי הענקים של ברצלונה, הם חוגגים 600 שנה להתייחסות הכתובה הראשונה לגיגנט העירוני, או דמות ענקית. המפגש הלאומי של הענקים מתקיים ביום ראשון, 28 באפריל כדי לחגוג ציון דרך זה.

יותר ממאה קבוצות של מובילי הענקים ישתתפו במפגש. ארבע תהולכות נפרדות שיתחילו מארבעה מיקומים אייקוניים בברצלונה, פארק הסיוטדלה, אנדרטת רפאל קזנובה, שכונת בורן ותחנת האוטובוסים אסטציו דל נורד) כל התהלוכות יתכנסו לבסוף בשער הניצחון והאירוע יסתיים בריקוד חגיגי של הענקים ושל משתתפי הקבוצות השונות. 

לאתר עם מידע נוסף לחצו פה

מגדלים אנושיים לחודש אפריל

על המגדלים האנושיים של קטלוניה כבר שמעתם? כאן בקטאלוניה ישנה מסורת חגיגית בה אנשים שקוראים להם קסטלרס בונים מגדלים אחד על הכתפיים של השני. המגדלים יכולים להגיע גם ל7 או 8 קומות בהן בסופן עומד אדם אחד. אם אתם מבקרים בעיר בחודש אפריל, ישנם מספר תאריכים בהם אפשר יהיה לצפות במגדלים האנושיים! 

6 באפריל – בשעה 11:30 Carrer Sant Jordi amb carrer Càceres 

14 באפריל – בשעה 12:00 Plaça de la Revolució de 1868

20 באפריל – בשעה 17:00 Plaça Consell de la Vila de Sarrià

28 באפריל – בשעה 12:00 Carrer Marina, 253 אל מול סגרדה פמיליה.

לאתר עם מידע נוסף לחצו פה

שוק פאלו אלטו

השוק החודשי של ברצלונה בשכונת פובלנאו. אפשר למצוא פה מוזיקה חיה, דוכני אוכל משלל המסעדות הטובות של העיר ודוכני שופינג, בעיקר וינטג', הכל במתחם מלא בירוק, אור וסטייל! החודש השוק מתקיים ב 6 וב 7 באפריל, בכניסת בוקר בין השעות 12:30-17 וכניסת ערב מ17:30 עד 22:00, עלות כניסה 5.50 יורו. מומלץ להצטייד בכרטיס כניסה מראש!

לאתר עם מידע נוסף וכרטיסי כניסה לחצו פה 

Dining in the dark חוויה קולינרית בחושך

הידעתם? אי שימוש באחד החושים מכפילה את העוצמה של החושים האחרים. מכאן הגיעה הרעיון לאכול ארוחת ערב יוקרתית בעיוורון מוחלט. Dining in the dark מגיע לברצלונה אחרי הצלחה מסחררת בערים שונות בעולם. במהלך הארוחה לא תדעו מה אתם הולכים לאכול, רק תצטרכו לציין מראש אלרגיות ולבחור אחד מבין שלושת התפריטים המוצעים טבעוני, בשרי או דגים. משם, כל שנותר הוא ליהנות מאחת החוויות הייחודיות ביותר בברצלונה.

עלות הארוחה הינה 50 יורו לאדם.

לאתר עם מידע נוסף והזמנת כרטיסים לחצו פה

Biergarten 2024 פסטיבל הבירה הגרמני

אז נכון שזה לא באמת מקומי אבל כאן בברצלונה כל סיבה היא מסיבה! החודש מתקיים יריד הבירה הגרמני השנתי בPoble Espanol, אשר נמצא בהר היהודים בו תוכלו לטעום ממיטב הבירות הגרמניות, לאכול איזה נקניקיה בווארית טובה ופשוט להנות מהאווירה!

לאתר עם מידע נוסף והזמנת כרטיסים לחצו פה

Barcelona Open Banc Sabadell- 71st Trofeu Conde de Godó טורניר הטניס השנתי

כולנו יודעים שברצלונה, וספרד בכלל, מאוד אוהבים כדורגל. כדורגל בברצלונה כל כך מושרש בתרבות שקשה מאוד למצוא אחד שלא יודע אפילו קצת על מה שקורה. אבל מדי שנה מתקיים כאן בברצלונה גם טורניר הטניס, השנה מתקיים הטורניר ה-71 ובטורניר משתתפים מיטב שחקני טניס לא רק של ספרד אלא מהעולם כולו! הטורניר נוצר על ידי קרלוס גודו ואלס, הרוזן מגודו, ונערך לראשונה בשנת 1953, הטורניר הזה הוא אירוע איקוני עבור העיר ברצלונה. אלופי גראנד סלאם, כמה מהשחקנים הטובים ביותר של ספרד אי פעם ורשימה ארוכה של שחקנים בדירוג העליון בעולם כתבו את ההיסטוריה של התחרות הזו. האלוף פעמיים קרלוס אלקארז, כיום מספר 2 בעולם, אישר את השתתפותו באליפות 2024, שם יגן על התואר בו זכה בשנה שעברה בגמר היסטורי מול סטפנוס ציציפאס.

אז נכון שזה לא כדורגל אבל מי מבינכם שמעוניין לראות תרבות ספורט קצת שונה מוזמן ללכת ולצפות באחד המשחקים כמובן שעם איזה משקה ביד, בכל זאת אנחנו בברצלונה!

לאתר עם מידע נוסף והזמנת כרטיסים לחצו פה

שבוע אופנת הכלות של ברצלונה

ברצלונה היא אמנם לא מילאנו ולא פריז בכל הנוגע לאופנה ותצוגות אופנה, אבל דווקא כאן מתקיים יריד אופנת הכלות בין הגדולים והמוכרים בעולם. אנשי מקצוע בתחום העיצוב והטרנדים, המותגים והאטלייר הגדולים בעולם יתכנסו באירוע אופנת כלות המוביל מסוגו. תחת הסיסמה 'עכשיו', מהדורת שבוע האופנה לכלות השנה תכלול יותר מ-350 מותגים, רובם בינלאומיים, לצד תצוגות מסלול של כ-30 מעצבים. והדובדבן שבקצפת יהיה ליל הכלות של ברצלונה, תצוגת מסלול אקסקלוסיבית בהשתתפות המעצב הנודע Giambatista Valli.

אז אם תרצו לצפות בתצוגת אופנה של שמלות כלה, אם אתם מתחתנים בקרוב או סתם כי פשוט בא לכם מוזמנים לבקר ביריד שיתקיים בfira barcelona סמוך לפלאזה אספניה והר היהודים

לאתר עם מידע נוסף והזמנת כרטיסים לחצו פה

OFFF ברצלונה

Disseny Hub ברצלונה הוא מוזיאון העיצוב של ברצלונה וכמו בכל שנה הוא המקום ל-OFFF Barcelona – פסטיבל היצירתיות, העיצוב והתרבות הדיגיטלית. אנשי מקצוע בינלאומיים, משפיענים ומחדשים ישתפו במה שקורה עכשיו בתעשיות היצירתיות, כולל כנסים, הופעות, מיצבים אינטראקטיביים ותערוכות. 

לאתר עם מידע נוסף והזמנת כרטיסים לחצו פה

D’A פסטיבל סרטים

יש לנו כאן סינפילים בקהל? אתם יודעים אלו שממש ממש אוהבים קולנוע ובמיוחד סרטים שאף אחד אחר לא שמע עליהם. אם אתם כאן הפסטיבל הזה יכול לעניין אתכם. 

גלו את מיטב הקולנוע העכשווי, הבינלאומי העצמאי והארטהאוס ב-D'A! פסטיבל הסרטים D'A מציעה צלילה לקולנוע עכשווי, ומציגה למעלה מ-100 סרטי אינדי בינלאומיים וספרדיים. הפסטיבל מתקיים בכמה מבתי הקולנוע ברחבי העיר ולהרבה מהסרטים יש כתוביות באנגלית.

לאתר עם מידע נוסף והזמנת כרטיסים לחצו פה

מסיבת האירוויזיון של ברצלונה

חובבי האירוויזיון נא להתפקד! אז נכון שהשנה אנחנו לא הכי מועדפים על העולם אבל היי ברצלונה מארגנת את מסיבת קדם האירוויזיון הראשונה באירופה! 

זה יהיה מופע מוזיקה חיה מרהיבה במועדון סנט ג'ורדי, שיכלול כמה ממופעי אירוויזיון 2024, כמו גם אגדות אירוויזיון.  

בנוסף יתקיימו גם שני אירועים נוספים האחת במועדון של הקהילה הלהט"בית ספארי ב-4 באפריל והשניה ב-5 באפריל במועדון La Terrazza. 

לאתר עם מידע נוסף והזמנת כרטיסים לחצו פה

תערוכת דיגיטל מצריים: תות ענח' אמון

החל מה-15 בספטמבר, אולם IDEAL פותח בתערוכה דיגיטלית חדשה. הפעם כולה מוקדשת לאחד מהפרעונים הכי מפורסמים כיום, תות ענח' אמון. הפעילות היא מאד חוויתית, מלווה במוזיקה, אורות וסטימולציה של כלל החושים שלנו. הפעילות גם מתאימה לילדים. כי מי לא רוצה לחזור למצריים העתיקה לאיזה שעה? 

יש לקנות כרטיס מראש מכיוון שהמקומות הינם פר שעה והינם מוגבלים. 

לאתר למידע נוסף וקניית כרטיסים לחצו פה

תערוכה דיגיטלית של האמן הספרדי Sorolla

בדומה לתערוכות הדיגיטליות שנערכות במתחם IDEAL, גם זו היא תערוכה דיגיטלית המוקדשת לאמן הספרדי Juaqín Sorolla. סורויה אשר נולד בולנסיה הוא אמן השייך לזרם האימפרסיוניסטי. בדומה לקולגות שלו לזרם, גם הוא ניסה לתפוס את הצבעים והשתקפויות האור על המים, בדרכו הייחודית ומשיכת מכחול ארוכה ניסה להראות את הניגודיות בין אור לצל אשר ראה בחופי העיר ולנסיה. התערוכה אשר מתקיימת במרכז לאומנות מבית Amatller, מציגה את חייו ועבודותיו בצורה דיגיטלית ב 360 מעלות. מתאים גם לילדים!

לאתר למידע נוסף וקניית כרטיסים לחצו פה

הופעות חיות בחודש אפריל

ברצלונה ידועה כאחת הערים שאמנים בינלאומיים נוהרים אליה להופעות ענק. לאורך כל השנה, ובעיקר בקיץ, מתקיימות הופעות של מגוון רחב של אמנים בינלאומיים ומקומיים. אז מי מגיע אלינו באפריל? 

ב- 2 באפריל יופיע האומן האמריקאי והמוכר מאדדד Jason Derulo בפלאו Sant Jordi. 

ב- 30 באפריל וב-1 למאי, מגיע לבצרלונה זמר איטלקי שאולי יותר מוכר אצל האוכלוסיה היותר בוגרת. אנדריאה בוצ'לי, שהוכר ברחבי העולם כאחד הסמלים הגדולים ביותר של המוזיקה האיטלקית, מכר למעלה מ-90 מיליון תקליטים. האמן כבש את כל שיאי תעשיית המוזיקה וזכה לאינספור הצלחות, כולל כוכב משלו בשדרת הכוכבים של הוליווד. הטנור יציע שני קונצרטים בפלאו סנט ג'ורדי. 

סירק דה סוליי מגיע לברצלונה

סירק דה סוליי הוא אולי אחד הקרקסים היותר מפורסמים בעולם כיום. עם הופעות אקרובטיות ופירוטכניקות יחודיות משאירות את הקהל תמיד על קצות האצבעות. זוהי הופעה אומנותית מיוחד במינה וחוויה שמתאימה לכל המשפחה. במופע חדש בשם "אלגריה" הקרקס הצרפתי יצא לסיבוב הופעות ונוחת ממש כאן בברצלונה. 

לאתר למידע נוסף וקניית כרטיסים לחצו פה

Barcelona Districte Cultural

חודשי תרבות בברצלונה! פסטיבל המתפרס לאורך חודשי פברואר עד אפריל תוכלו לטעום מחוויה תרבותית עם המקומיים ב"מתנ"סים" העירוניים. הופעות מחול, תיאטרון, מוזיקה ועוד הרבה דברים מיוחדים וגם ברובם חינם לחלוטין! 

לאתר למידע נוסף לחצו פה

תערוכת הארי פוטר

אם יש משהו שכל החברים שלי יודעים עליי זה שאני חולת הארי פוטר ולכן אין יותר מרוגשת ממני בברצלונה כולה שהתערוכה הזו הגיע לעיר! תערוכת הארי פוטר העולמית מגיעה לנמל העיר ברצלונה ותימשך עד ה-7 לאפריל. בתערוכה תוכלו לקחת חלק מעולם הקוסמים האהוב, להכין שיקוי, לשחק קווידיץ' ואפילו ללבוש גלימות של הוגוורטס! מי שאוהב הארי פוטר כמוני אל תפספסו את התערוכה הזו כי היא לא תגיע לפה בקרוב שוב! 

לאתר למידע נוסף והזמנת כרטיסים לחצו פה

תערוכת טים ברטון

זוהי תערוכה שפותחת לנו דלת לתוך היקום יוצא הדופן של יוצר הסרטים טים ברטון. טים ברטון למי שלא מכיר הוא במאי, מפיק ויוצר סרטים אמריקאי שאיך לומר יוצר עולמות מוזרים, עולמות גותיים ואפלים אבל יפיפיים בדמיונם. בין הסרטים המפורסמים שלו "המספריים של אדוארד", "סליפי האלו", "הסיוט שלפני חג המולד", "עליסה בארץ הפלאות", "צ'ארלי בממלכת השוקולד" ועוד רבים ומעולים! הסדרה האחרונה שיצר הייתה "Wednesday" בנטפליקס. 

התערוכה המושקעות מכניסה אתכם לתוך מוחו של היוצר, דרך יערות קסומים, חדרים אייקונים מהסרטים וחוויה מיוחדת במינה. 

לאתר למידע נוסף והזמנת כרטיסים לחצו פה

מוזיקה לאור נרות

החודש חוזר אלינו מופע מאד מיוחד, מופע לאור נרות בו נגנים מנגנים רפרטואר של מיני סגנונות מוזיקליים החל ממוזיקה עכשווית ועד מוזיקה קלאסית. המיקום משתנה בהתאם ליום ולסגנון, לעיתים קרובות ההופעות מתקיימות במונומנטים מוכרים וחשובים בעיר. דרך נפלאה להעביר ערב רגוע ומיוחד. 

החודש תוכלו להקשיב למופעים הבאים:

 • Vivaldi ב- 5 באפריל
 • Candlelight Spring: Tributo a Ludovico Einaudi ב- 6 באפריל
 • Coldplay vs. Imagine dragons – ב- 5 וב- 13 באפריל

לאתר למידע נוסף והזמנת כרטיסים לחצו פה

Soundit ברצלונה

Soundit הוא פסטיבל מוזיקה אלקטורנית שמתקיים בברצלונה באופן קבוע. עד עכשיו הוא התקיים ב-Parc del Fòrum, אבל מאז אפריל הוא חוזר ללה מונומנטל, עם שלל מוזיקה אלקטרונית מ-14:00 עד 22:00. זוהי מסיבת יום אשר תתקיים פעם אחת ב-6 באפריל ופעם שניה ב-20 באפריל וזוהי בהחלט מסיבה שווה במיוחד לחובבי הז'אנר.

לאתר למידע נוסף והזמנת כרטיסים לחצו פה

לילות קסומים על גג קאסה באטיו

לכבוד חגיגות סנט ג'ורדי (יום האהבה הקטלני למי ששכח), קאסה באטיו אשר נבנה בהשראת הסיפור של הדרקון והקדוש ג'ורדי מתקשט כולו בורדים אדומים ופותח את הגג להופעות מוזיקת ג'אז קסומה. בואו נתאר אווירה יחד. אתם על הגג של אחד מהבניינים הכי יפים של ברצלונה, בניין שנבנה ע"י גאודי בעצמו. אתם יושבים ליד השולחן, כוס יין ביד, בריזת אביב נעימה מרעננת בפנים וברקע מוזיקה בהופעה חיה. מי בעניין? אני בטוח! 

לאתר למידע נוסף והזמנת כרטיסים לחצו פה

רוצים להישאר בעניינים?

הרשמו לניולזטר שלנו ותהיו הראשונים לדעת
  טופס הזמנת הסעה משדה התעופה למלון

  כל השדות חובה ! למלא באנגלית   **לאחר האישור ישלח מייל אישור הזמנה ותשלום מקדמה לפי מס' האנשים